Колелото на Времето
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Flood vol. n-ти

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
АвторСъобщение
Естела Седай
Синя Аджа
Синя Аджа
Естела Седай

Брой мнения : 27

Flood  vol. n-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти EmptyЧет Окт 04, 2012 3:54 pm

тъй като виждам, че няма такава тема реших да направя.

дано админите нямат нищо против.
Върнете се в началото Go down
Хроникьор
Хроникьор
Хроникьор
Хроникьор

Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 212
Години : 34

Flood  vol. n-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти EmptyЧет Окт 04, 2012 4:12 pm

Не се притеснявай, Дъще. Wink

Радвам се, че се завърна при нас.
Върнете се в началото Go down
https://sedai.bulgarianforum.net
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти EmptyСъб Окт 13, 2012 3:51 pm

Въздъх, единственият появил се отново жив стражник бе на бързо превзет от предишната си Сестра Sad Хора, сериозно, намерете мъже! Не мога да живея така! Зелена съм все пак!

Safisfied
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Юка Кирена
Стражник
Стражник
Юка Кирена

Брой мнения : 67
Местожителство : Някое сенчесто и прохладно място


Flood  vol. n-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти EmptyСъб Окт 13, 2012 7:31 pm

Един е стражника и той... бе откраднат.

Илейн, да те горят дано, вместо здрасти, как си, искаш ли да играем пак заедно... Ти хоп, писа си вече, че си със стражник. Отне ми възможността да се предложа на търг, мамка му! :/ Печелиш си таралеж в гащите, жено, като си такава бърза и припряна...
Върнете се в началото Go down
Илейн Ейдел
Жълта Аджа
Жълта Аджа
Илейн Ейдел

Брой мнения : 56

Flood  vol. n-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти EmptyСъб Окт 13, 2012 7:36 pm

Юка Кирена написа:
Един е стражника и той... бе откраднат.

Илейн, да те горят дано, вместо здрасти, как си, искаш ли да играем пак заедно... Ти хоп, писа си вече, че си със стражник. Отне ми възможността да се предложа на търг, мамка му! :/ Печелиш си таралеж в гащите, жено, като си такава бърза и припряна...

Какво да ти кажа, аз теб си те харесах и колкото и да ме гледаш така кротка и затворена в себе си, пак не си те давам на никой. Ти си си моят таралеж.
Върнете се в началото Go down
Александрин Седай
Заседателка
Заседателка
Александрин Седай

Брой мнения : 203

Flood  vol. n-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти EmptyСъб Окт 13, 2012 8:04 pm

Ааааа не намерете ми и на мен стражник - поне 2 ... Все пак съм зелена заседателка. Не може да го карам без стражници...
Върнете се в началото Go down
Юка Кирена
Стражник
Стражник
Юка Кирена

Брой мнения : 67
Местожителство : Някое сенчесто и прохладно място


Flood  vol. n-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти EmptyСъб Окт 13, 2012 8:04 pm

Жени!...

Ми, ок, ама после да не ме питаш това що, онова що. Като си се хванала на хорото, ще играеш ли играеш Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Александрин Седай
Заседателка
Заседателка
Александрин Седай

Брой мнения : 203

Flood  vol. n-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти EmptyСъб Окт 13, 2012 8:06 pm

Ццц, Илейн да знаеш, че ще ти крада стражника, ако не се намерят в скоро време други мъже хD
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти EmptyСъб Окт 13, 2012 8:08 pm

Работата със стражниците ще е зор, ясно е. Ще видя какво мога да направя да привлека хора, но да предупредпя, че отдавна не се мотая в такива среди и ще е трудно.

Ако Андорион се върне, предупреждавам ви, че е мой, тялом и духом! И не се шегувам Smile Наистина ще изям всеки, който ме пререди Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Роумън
Стражник
Стражник
Роумън

Брой мнения : 17

Flood  vol. n-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти EmptyСъб Окт 13, 2012 8:08 pm

Юка Кирена написа:
Един е стражника и той... бе откраднат.

Илейн, да те горят дано, вместо здрасти, как си, искаш ли да играем пак заедно... Ти хоп, писа си вече, че си със стражник. Отне ми възможността да се предложа на търг, мамка му! :/ Печелиш си таралеж в гащите, жено, като си такава бърза и припряна...

Виж аз мога да довърша тази твоя благородна идея хD Търг е доста добра идея, колко ли мога да спечеля,хммм...
Върнете се в началото Go down
Илейн Ейдел
Жълта Аджа
Жълта Аджа
Илейн Ейдел

Брой мнения : 56

Flood  vol. n-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти EmptyСъб Окт 13, 2012 8:09 pm

А не! Александрин Седай, Юка не го давам. Ще има бой. Той се мой.

Джен, от мен проблеми нямаш. На мен втори стражник не ми трябва.
Върнете се в началото Go down
Александрин Седай
Заседателка
Заседателка
Александрин Седай

Брой мнения : 203

Flood  vol. n-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти EmptyСъб Окт 13, 2012 8:10 pm

Дженалдин написа:
Работата със стражниците ще е зор, ясно е. Ще видя какво мога да направя да привлека хора, но да предупредпя, че отдавна не се мотая в такива среди и ще е трудно.

Ако Андорион се върне, предупреждавам ви, че е мой, тялом и духом! И не се шегувам Smile Наистина ще изям всеки, който ме пререди Twisted Evil

Не че ти не можеш да го изнудиш да се върне хD Няма се разберем понеже аз съм Заседателка тря ми го преотстъпите хD
Върнете се в началото Go down
Юка Кирена
Стражник
Стражник
Юка Кирена

Брой мнения : 67
Местожителство : Някое сенчесто и прохладно място


Flood  vol. n-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти EmptyСъб Окт 13, 2012 8:11 pm

Братко, бягай, че са като прегладнели стръвници тия жени! Спасявай се докато можеш! Smile Иначе, добре дошъл, хубаво е да има някой да ме разбира защо съм недоволен като почнат с женските глупости Laughing
Върнете се в началото Go down
Роумън
Стражник
Стражник
Роумън

Брой мнения : 17

Flood  vol. n-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти EmptyСъб Окт 13, 2012 8:12 pm

Юка Кирена написа:
Братко, бягай, че са като прегладнели стръвници тия жени! Спасявай се докато можеш! Smile Иначе, добре дошъл, хубаво е да има някой да ме разбира защо съм недоволен като почнат с женските глупости Laughing

О, напълно те разбирам брат, но поне няма да мога да се оплача, че няма да имам фенки и фен група. Може даже да стана звезда.
Добре заварили^^
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти EmptyСъб Окт 13, 2012 8:17 pm

Пффф, кратуни тъпкани с вълна... Освен ако не можете да преливате, сте безгласни букви малко...

Александрин Седай, за Емо няма да стане, ще има кръв! Ти си заседателка, ама аз скоро може да стана и Ръководителка, така че внимавай :РРР
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Юка Кирена
Стражник
Стражник
Юка Кирена

Брой мнения : 67
Местожителство : Някое сенчесто и прохладно място


Flood  vol. n-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти EmptyСъб Окт 13, 2012 8:19 pm

Айдеее, стана женския бой! Новака, взимай пуканките и на първи ред пред калта... Бтв, нали не си ти тоя за който ще се бият? Щото обикновено той би бил потърпевшия...
Върнете се в началото Go down
Александрин Седай
Заседателка
Заседателка
Александрин Седай

Брой мнения : 203

Flood  vol. n-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти EmptyСъб Окт 13, 2012 8:19 pm

Дженалдин написа:
Пффф, кратуни тъпкани с вълна... Освен ако не можете да преливате, сте безгласни букви малко...

Александрин Седай, за Емо няма да стане, ще има кръв! Ти си заседателка, ама аз скоро може да стана и Ръководителка, така че внимавай :РРР

Първо го върни, после ще видим. Иначе ще станеш ръководителка, само ако преди това някой друг не стане /ангелски поглед/
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти EmptyСъб Окт 13, 2012 8:20 pm

Хахах, туше! Ок, ще го имам предвид Smile
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Роумън
Стражник
Стражник
Роумън

Брой мнения : 17

Flood  vol. n-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти EmptyСъб Окт 13, 2012 8:20 pm

Юка Кирена написа:
Айдеее, стана женския бой! Новака, взимай пуканките и на първи ред пред калта... Бтв, нали не си ти тоя за който ще се бият? Щото обикновено той би бил потърпевшия...

Надявам се, че не, че иначе ще стане лошо за моята светла личност.
Върнете се в началото Go down
Юка Кирена
Стражник
Стражник
Юка Кирена

Брой мнения : 67
Местожителство : Някое сенчесто и прохладно място


Flood  vol. n-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти EmptyСъб Окт 13, 2012 8:22 pm

И аз се надявам, за твое добро...

Хах, форума го има от 2 дни, флода вече е 2 страници. дОбри сме! Наздраве! Аз след малко излизам да пия, ако някой има нещо за казване - лс-та, мс-та. Ако не - говорете ся или замълчете за... 12 часа...
Върнете се в началото Go down
Александрин Седай
Заседателка
Заседателка
Александрин Седай

Брой мнения : 203

Flood  vol. n-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти EmptyСъб Окт 13, 2012 8:24 pm

цц, докато не се научите да преливате не коментирайте работата на Айез Седай, че иначе лошо ^^
Върнете се в началото Go down
Асада о` Алсенхор
Амирлински трон
Амирлински трон
Асада о` Алсенхор

Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 25
Години : 34
Местожителство : Шумен


Flood  vol. n-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти EmptyСъб Окт 13, 2012 8:25 pm

Ами аз? Мен къде ме оставихте?
Върнете се в началото Go down
Александрин Седай
Заседателка
Заседателка
Александрин Седай

Брой мнения : 203

Flood  vol. n-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти EmptyСъб Окт 13, 2012 8:28 pm

Вие, Майко си имате стражник, само тря го намерите, така че не сме Ви забравили.
Върнете се в началото Go down
Юка Кирена
Стражник
Стражник
Юка Кирена

Брой мнения : 67
Местожителство : Някое сенчесто и прохладно място


Flood  vol. n-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти EmptyСъб Окт 13, 2012 8:30 pm

Махахаха, не оставяйте Амирлин на сухо, че всички ще изгорим, хахах. Аре, отнема ме...
Върнете се в началото Go down
Роумън
Стражник
Стражник
Роумън

Брой мнения : 17

Flood  vol. n-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти EmptyСъб Окт 13, 2012 8:37 pm

Аз като гледам Амерлин си е доста добра.

До скоро и от мен.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Flood  vol. n-ти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти Empty

Върнете се в началото Go down
 

Flood vol. n-ти

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 19Иди на страница : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Колелото на Времето :: Лафче :: Свободна зона-