Колелото на Времето
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Flood vol. n-ти

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next
АвторСъобщение
Тейн Риордан
Стражник
Стражник
Тейн Риордан

Брой мнения : 24

Flood  vol. n-ти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 11 EmptyЧет Окт 25, 2012 11:40 am

Ето го и новия ми герой.
Върнете се в началото Go down
Калара.
Червена Аджа
Червена Аджа
Калара.

Зодия : Pisces
Брой мнения : 48
Години : 32

Flood  vol. n-ти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 11 EmptyЧет Окт 25, 2012 2:14 pm

Ехее, колко много нови/стари потребители Very Happy Здравейте на всички ^^
Върнете се в началото Go down
Тейн Риордан
Стражник
Стражник
Тейн Риордан

Брой мнения : 24

Flood  vol. n-ти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 11 EmptyЧет Окт 25, 2012 2:43 pm

Здравей. Виждам ново лице. Приятно ми е да те срещна Карала Седай
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 11 EmptyЧет Окт 25, 2012 5:12 pm

Е срамота, човек да не отиде на лекции от вас. Smile Добре дошли на новозавърналите се. Глациале, мързелчо и за 1 път месечно ще ти се радвам Smile

Илейн, ще те изпортя :Р Жълтите нямат право на многомъжство! Това си е само за Зелените, пък! Smile
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Тейн Риордан
Стражник
Стражник
Тейн Риордан

Брой мнения : 24

Flood  vol. n-ти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 11 EmptyЧет Окт 25, 2012 5:30 pm

Здравейте, Дженалдин Седай. Радвам се да Ви видя отново.
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 11 EmptyЧет Окт 25, 2012 5:39 pm

Здрасти, Рос Smile Хайде поне тук във флуда да е Джен... Инак ми е супер неестествено, все едно се мразим, караме и такива Smile И Седай накрая... Ок, разбирам уважение, ама чак пък Smile

Улови ли те вече някоя?
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Тейн Риордан
Стражник
Стражник
Тейн Риордан

Брой мнения : 24

Flood  vol. n-ти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 11 EmptyЧет Окт 25, 2012 5:41 pm

Както кажете, Джен.

Не, още никоя не е успяла да ме улови. Засега съм самотен радикал.
Върнете се в началото Go down
Юка Кирена
Стражник
Стражник
Юка Кирена

Брой мнения : 67
Местожителство : Някое сенчесто и прохладно място


Flood  vol. n-ти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 11 EmptyЧет Окт 25, 2012 5:44 pm

Бягай тогава далече, брат, или поне организирай наддаване Smile

Елей, тройки с друг мъж... не са моето нещо, наистина. Но ако е кратка забежка индивидуално, може, аз и без това си хайманосвам на воля Smile
Върнете се в началото Go down
Тейн Риордан
Стражник
Стражник
Тейн Риордан

Брой мнения : 24

Flood  vol. n-ти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 11 EmptyЧет Окт 25, 2012 5:45 pm

Човек, пази си Сестрата. Аз на твое място няма да я изпускам от очи. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 11 EmptyЧет Окт 25, 2012 5:46 pm

Юка ти по рождение си развратник Smile И стига си стряскал другите страцнижи Smile

Рос, не на "ви" де :< Да не сме се карали преди и нещо да съм те разсърдила?
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Юка Кирена
Стражник
Стражник
Юка Кирена

Брой мнения : 67
Местожителство : Някое сенчесто и прохладно място


Flood  vol. n-ти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 11 EmptyЧет Окт 25, 2012 5:48 pm

Тейн мислиш, че някой ще я пипне? Тя ако не ще никой не може да я пипне, пък ако иска, кой съм аз да я спирам. Широкоскроен съм, както казва Джен. Иначе... Да приемам като лична заплаха ли това с отмъкването на Илейн? Винаги мога да ти извадя вътрешностите в мрака Twisted Evil Шегувам се, но ми се вижда малко вероятно да ни разделят... 2 години не успяха, пък ся някакви ухажори ли ще успеят, ха!
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 11 EmptyЧет Окт 25, 2012 6:01 pm

Така е... някой си се пазим сами... ама няма и кой да ни иска... въздъх... Нищо и сам войнът е войн! Smile

Едит: Форума леко ми бъгва, пише ми че собствените ми постове са ми нови постове о.О Уиърд
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 11 EmptyЧет Окт 25, 2012 6:09 pm

Бай дъ вей, някой тук да цъка СпеллФорс?
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Глациал
Стражник
Стражник
Глациал

Брой мнения : 43

Flood  vol. n-ти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 11 EmptyЧет Окт 25, 2012 7:02 pm

абе май във флуда ще участвам само.
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 11 EmptyЧет Окт 25, 2012 7:05 pm

Sad не ти ли харесва светаааа? Мръъън Sad Играй деееее Sad Мрън мрън мръъъън
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Тейн Риордан
Стражник
Стражник
Тейн Риордан

Брой мнения : 24

Flood  vol. n-ти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 11 EmptyЧет Окт 25, 2012 7:07 pm

Винаги съм искал да цъкам Спелфорс, но не е ли платена?

Не, Джен. Не сме се карали преди и не ти се сърдя. Просто имах аз една майка, Айез Седай, която ми наби в главата здраво почитание към Айез Седай. Такъв съм си аз. Скромен, човек. Но щом настояваш на ти, тогава на ти ще бъде. Very Happy

Юка, в никакъв случай, няма да се опитвам да отмъкна твоята Сестра, но за всеки случай си я пази. Тя е наистина добра Айез Седай.
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 11 EmptyЧет Окт 25, 2012 7:12 pm

Рос, не е платена Smile Искаш ли да се опознаем по-добре с теб, а? Smile От векове търся човек, с който да играя ЛАН на СпеллФорс, почнала съм да си правя и аз не знам по колко герой само за да не ми е скучно :> Хайде да играем заедно, искаш ли? Smile

/me гледа мило и пърха с мигли насреща :>

Между другото, разбирам аз уважение, но все пак, това е флуд. А аз съм добра към всички, докато не ме настъпят по опашката :> Така че, let's be friends Smile
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Тейн Риордан
Стражник
Стражник
Тейн Риордан

Брой мнения : 24

Flood  vol. n-ти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 11 EmptyЧет Окт 25, 2012 7:20 pm

Съгласен.

Пиши ми на лично да се разберем. Какво трябва да изтегля, как да го инсталирам, как да те намеря?

Най - важното. Как ще се свържем лан, като сме на различни доставчици, най - вероятно?
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 11 EmptyЧет Окт 25, 2012 7:26 pm

Twisted Evil не се тревожи Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Александрин Седай
Заседателка
Заседателка
Александрин Седай

Брой мнения : 203

Flood  vol. n-ти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 11 EmptyЧет Окт 25, 2012 9:37 pm

Оф, защо пустите му кодове за някой форуми стават за други не,цц. Не може ли всички да ги правят един тип хD
Върнете се в началото Go down
Хроникьор
Хроникьор
Хроникьор
Хроникьор

Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 212
Години : 34

Flood  vol. n-ти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 11 EmptyПет Окт 26, 2012 8:13 am

За какъв код става дума?
Върнете се в началото Go down
https://sedai.bulgarianforum.net
Rafail
Аийлец
Аийлец
Rafail

Зодия : Pisces
Брой мнения : 10
Години : 31

Flood  vol. n-ти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 11 EmptyПет Окт 26, 2012 8:36 pm

Ам добър вечер на всички, мисля, че е време да се представя поне, и допълнително да ви питам нещичко. Наскоро се присъединих (Дайнин Метгеър ме вербува Smile, съквартиранти сме, а и аз се реших да уча медицина) и очевидно и аз съм голям фен на Колелото. Не съм писал/играл в подобни РП форуми преди, но се надявам да е забавно.

Единствено бих искал да ви задам едно въпросче: смятам героя ми да е аийлец, но не знам как се е променило положението на аийлците толкова годинки след Последната битка (подробности като все още ли пращат преливащите си мъже на север към Гибелта, след като сайдин е прочистен, а не са останали живи тролоци и лоши твари като цяло,с които да се бият, как си живеят клановете, как е положението в Руидийн и подобни). Мога да измисля нещо основно, без да се допирам до подобни несигурни подробности, а после да променям и импровизирам, но би било много готино, ако можете да хвърлите малко светлина по въпроса.

П.С. Медицината има много учене, така че може да имам неактивни периоди, I hope it's okay.
Smile
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 11 EmptyПет Окт 26, 2012 8:50 pm

Ти класически Аийлец ли искаш да си? Иначе скоро ще напиша за Руидин какво се е случило... Предполагам, че няма да си пращат мъжете в Погибелта, но може би в Черната кула? А що да не си продължават иначе по стария начин? Те си пазят. Пограничниците не са станали по-малко Пограничници... Пък и да ти кажа, ако прочетеш историята, т.е. увода, последното изречение показва, че сме баш затишие пред буря... Така чееее...
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Rafail
Аийлец
Аийлец
Rafail

Зодия : Pisces
Брой мнения : 10
Години : 31

Flood  vol. n-ти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 11 EmptyПет Окт 26, 2012 9:15 pm

Да, за класически аийлец си мислех. Те са ми най-интересни като народ (Не че влагоземците са скучни, просто са твърде нормални за моя вкус. Very Happy).
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 11 EmptyПет Окт 26, 2012 10:08 pm

Къхъм, внимавай какво говориш :Р Smile Иначе, до голяма степен всичко е запазено както преди, макар че сега са по-отворени към света. Пращат мъжете задължително да се научат, а малка част от тях се прибират после. Пращат и Мъдри на обучение, ама те се връщат в 95% от случаите Smile Руидин вече е голям град, главно пълен с хора отдадени на наука, изкуство и духовна дейност... И все пак е населен колкото едно село на Влагоземците. Все пак е свещен. Но е завършен и хубав Smile И все още там се провеждат изпитания и бла бла Smile Разни Седайки и Аша ман често се замотават натам да проучват неща. Може да се каже, че е духовната столица на Аийлците това. Даже Туатан на няколко години правят някакви си поклонения там Smile Това е в общи линии каквото ми се мотае из главата... Ще доопиша нещата понеделник сигурно. Иначе, Дървото на Живота мисля, че е ОК... За него си мисля едни неща, ама няма да ги пиша за ся, може после да ги ползвам в РП Smile

Кажи ти като фен има ли нещо, което искаш да си е останало за Аийл? Или да има нещо по-специално?
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Sponsored content


Flood  vol. n-ти - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 11 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Flood vol. n-ти

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 11 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Колелото на Времето :: Лафче :: Свободна зона-