Колелото на Времето
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Flood vol. n-ти

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next
АвторСъобщение
Хроникьор
Хроникьор
Хроникьор
Хроникьор

Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 212
Години : 34

Flood  vol. n-ти - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 14 EmptyВто Ное 06, 2012 9:55 pm

Здравейте. Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://sedai.bulgarianforum.net
Калара.
Червена Аджа
Червена Аджа
Калара.

Зодия : Pisces
Брой мнения : 48
Години : 32

Flood  vol. n-ти - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 14 EmptyВто Ное 06, 2012 10:11 pm

Здравейте и от мен. Love
Върнете се в началото Go down
Естела Седай
Синя Аджа
Синя Аджа
Естела Седай

Брой мнения : 27

Flood  vol. n-ти - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 14 EmptyВто Ное 06, 2012 10:19 pm

Добър вечер, сестри мой.
Познайте кой се сдоби със стражник.
Върнете се в началото Go down
Калара.
Червена Аджа
Червена Аджа
Калара.

Зодия : Pisces
Брой мнения : 48
Години : 32

Flood  vol. n-ти - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 14 EmptyВто Ное 06, 2012 10:23 pm

Хаха, да ти е честит новия стражник, Естела Ok! Да ти служи дълго и вярно.
Аз също съм в процес на търсене, ама ще си остана с чакането за Стражник, все пак трябва да е преливащ мъж, пък няма кой да си сложи главата в торбата с Червена сестра Laughing
Върнете се в началото Go down
Естела Седай
Синя Аджа
Синя Аджа
Естела Седай

Брой мнения : 27

Flood  vol. n-ти - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 14 EmptyВто Ное 06, 2012 10:26 pm

О, спокойно все ще се намери някой заблуден, които няма да осъзнае, че си червена, а когато го направи вече ще е прекалено късно. А от друга страна винаги може се намери някой, които да ти направи едно преливащо стражниче.

Върнете се в началото Go down
Калара.
Червена Аджа
Червена Аджа
Калара.

Зодия : Pisces
Брой мнения : 48
Години : 32

Flood  vol. n-ти - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 14 EmptyВто Ное 06, 2012 10:28 pm

Винаги е прекалено късно стане ли дума за вземане-даване с Червена сестра Laughing
Върнете се в началото Go down
Естела Седай
Синя Аджа
Синя Аджа
Естела Седай

Брой мнения : 27

Flood  vol. n-ти - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 14 EmptyВто Ное 06, 2012 10:30 pm

Определено, определено.

Виж има и друга алтернатива - предизвикай някой аша ман или го фрасни по главата за по лесно и го обвържи докато е в безсъзнание. Като се обвърже и да иска няма да може да направи нищо по въпроса. Така ти ще си имаш стражник и всички ще са доволни.
Върнете се в началото Go down
Калара.
Червена Аджа
Червена Аджа
Калара.

Зодия : Pisces
Брой мнения : 48
Години : 32

Flood  vol. n-ти - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 14 EmptyВто Ное 06, 2012 10:32 pm

А, най-много да обвърже мен като дойде в съзнание и се ядоса, че съм използвала такива методи Laughing Не, благодаря засега. По-добре без Стражник засега, докато не се появи доброволец Laughing

Но стига сме говорили за мен. Кажете вие как сте. Аз например съм страшно доволна, защото утре ми е почивен ден и ще мога да се наспя <3
Върнете се в началото Go down
Раур Айлуард
Стражник
Стражник
Раур Айлуард

Брой мнения : 17

Flood  vol. n-ти - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 14 EmptyВто Ное 06, 2012 10:39 pm

Здравейте. Радвам се, че се сдобих със Сестра. Поне ще ме пази от полудяване, но това не означава че няма да си отмъщавам.

Как сте?
Върнете се в началото Go down
Тейн Риордан
Стражник
Стражник
Тейн Риордан

Брой мнения : 24

Flood  vol. n-ти - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 14 EmptyВто Ное 06, 2012 10:41 pm

Здравейте и от мен. Аз пак да се намеся. Аз съм свободен Стражник, макар и не преливащ. Търся си сестра, която да ме спаси, защото в момента съм много лош и все още очаквам да видя колко хора са навити да тръгнат като група да тръгнат да ме спрат да върша глупости и да убивам хора, защо съм загубил предишната си сестра, но съм обещал да не ходя в Погибелта. Затова си губя времето като убивам каквото ми попадне надявайки се някой да ме посече.
Върнете се в началото Go down
Естела Седай
Синя Аджа
Синя Аджа
Естела Седай

Брой мнения : 27

Flood  vol. n-ти - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 14 EmptyВто Ное 06, 2012 10:41 pm

ох, ами как да съм стресирана. Един идиот ми изпрати едно нещо и сега още съм стресирана.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Не че е толкова страшно, ама начинът по който изскочи с гадния звук ме стресира.
Върнете се в началото Go down
Раур Айлуард
Стражник
Стражник
Раур Айлуард

Брой мнения : 17

Flood  vol. n-ти - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 14 EmptyВто Ное 06, 2012 10:42 pm

Не му обръщайте внимание, Айез Седай.
Върнете се в началото Go down
Калара.
Червена Аджа
Червена Аджа
Калара.

Зодия : Pisces
Брой мнения : 48
Години : 32

Flood  vol. n-ти - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 14 EmptyВто Ное 06, 2012 10:43 pm

Забележителна преданост струи от поста ти, Раур, радвам се, че Естела се сдоби с надежден Стражник sunny

Едит: Тейн, ако не бях Червена, с радост бих откликнала на търсенето, но правилата са си правила, и няма как да обвържа Стражник, който не прелива. ;/ Успех с търсенето на Сестра, все пак. Мисля, че ще се намери доста бързо желаеща.
Върнете се в началото Go down
Дайнин Мегтеър
Боец
Боец
Дайнин Мегтеър

Зодия : Capricorn
Брой мнения : 19
Години : 31
Местожителство : Мюнхен,Германия


Flood  vol. n-ти - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 14 EmptyВто Ное 06, 2012 10:47 pm

маняци,сериозно?

Върнете се в началото Go down
Дайнин Мегтеър
Боец
Боец
Дайнин Мегтеър

Зодия : Capricorn
Брой мнения : 19
Години : 31
Местожителство : Мюнхен,Германия


Flood  vol. n-ти - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 14 EmptyВто Ное 06, 2012 10:49 pm

Руар,имал ли си друг герой тука ?
Върнете се в началото Go down
Естела Седай
Синя Аджа
Синя Аджа
Естела Седай

Брой мнения : 27

Flood  vol. n-ти - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 14 EmptyВто Ное 06, 2012 10:56 pm

И аз се радвам, че си намерих надежден стражник.

Иначе аз все още се стресирам, пф. Така е като не си спал дълго време.
Върнете се в началото Go down
Калара.
Червена Аджа
Червена Аджа
Калара.

Зодия : Pisces
Брой мнения : 48
Години : 32

Flood  vol. n-ти - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 14 EmptyВто Ное 06, 2012 11:01 pm

Дам, знам за какво говориш. И аз не съм спала много тези дни, ноо утре ще наваксам, определено Very Happy

Дайнин, на какво се учудваш? Smile
Върнете се в началото Go down
Раур Айлуард
Стражник
Стражник
Раур Айлуард

Брой мнения : 17

Flood  vol. n-ти - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 14 EmptyВто Ное 06, 2012 11:03 pm

Не. Нямам друг герой. Защо?

Надявам се скоро да намеря.
Върнете се в началото Go down
Естела Седай
Синя Аджа
Синя Аджа
Естела Седай

Брой мнения : 27

Flood  vol. n-ти - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 14 EmptyВто Ное 06, 2012 11:03 pm

поне ти ще наваксаш. Завиждам ти благородно. Аз пък както ми се спеше и вече ми се отспа след като се стресирах.
Върнете се в началото Go down
Дайнин Мегтеър
Боец
Боец
Дайнин Мегтеър

Зодия : Capricorn
Брой мнения : 19
Години : 31
Местожителство : Мюнхен,Германия


Flood  vol. n-ти - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 14 EmptyВто Ное 06, 2012 11:09 pm

Щот ми се стори познат по снимката Smile.

А иначе нищо е,възхищавам се на лафовете ви Smile
Върнете се в началото Go down
Калара.
Червена Аджа
Червена Аджа
Калара.

Зодия : Pisces
Брой мнения : 48
Години : 32

Flood  vol. n-ти - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 14 EmptyВто Ное 06, 2012 11:13 pm

Да, хора страдащи от хронично недоспиване са способни да измислят доста глупости и странни лафове, вярно си е Laughing
Върнете се в началото Go down
Александрин Седай
Заседателка
Заседателка
Александрин Седай

Брой мнения : 203

Flood  vol. n-ти - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 14 EmptyВто Ное 06, 2012 11:15 pm

Здравейте.

Ох, вие сте си много добре...утре аз ще тря се мъча със зъболекаря. Пълен ужс.
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 14 EmptyВто Ное 06, 2012 11:20 pm

Мда, когато съм тук мълчите, като ме няма всички си хортувате на воля Smile Поне Юка ще е доволен другия път като влезе да види активност Smile
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 14 EmptyВто Ное 06, 2012 11:21 pm

И добре дошъл на новия стражник Smile
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Александрин Седай
Заседателка
Заседателка
Александрин Седай

Брой мнения : 203

Flood  vol. n-ти - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 14 EmptyВто Ное 06, 2012 11:23 pm

Дженалдин написа:
Мда, когато съм тук мълчите, като ме няма всички си хортувате на воля Smile Поне Юка ще е доволен другия път като влезе да види активност Smile

Това е защото не влизаш в подходящият момент.
Иначе Естела набързо си обвърза новият стражник. Определено не можем да й отречем, че има стил хD
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Flood  vol. n-ти - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 14 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Flood vol. n-ти

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 14 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Колелото на Времето :: Лафче :: Свободна зона-