Колелото на Времето
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Flood vol. n-ти

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Next
АвторСъобщение
Хроникьор
Хроникьор
Хроникьор
Хроникьор

Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 212
Години : 34

Flood  vol. n-ти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 13 EmptyВто Окт 30, 2012 10:24 am

Има тема за предложения и въпроси в раздела "За играта". Джейсин, може да впишеш там конкретни предложения за титлите на Аша Ман, там.
Върнете се в началото Go down
https://sedai.bulgarianforum.net
Джейсин ал'Меари
Вречен
Вречен
Джейсин ал'Меари

Брой мнения : 35

Flood  vol. n-ти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 13 EmptyВто Окт 30, 2012 9:32 pm

Благодаря за насоката, но знам къде да изложа плановете си. Тук се получи неволна дискусия с Джен, за което се извинявам. Ще гледам вече да пиша в съответната тема, когато имам да кажа нещо по отношение на играта.
Върнете се в началото Go down
Юка Кирена
Стражник
Стражник
Юка Кирена

Брой мнения : 67
Местожителство : Някое сенчесто и прохладно място


Flood  vol. n-ти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 13 EmptyВто Окт 30, 2012 9:40 pm

Добра вечер. Ама как сте се разписали само, даже сте се и сдърпали! Така, така, трябва винаги да има нещо да ръчка хората! Айде и аз ще се разпиша Smile
Върнете се в началото Go down
Илейн Ейдел
Жълта Аджа
Жълта Аджа
Илейн Ейдел

Брой мнения : 56

Flood  vol. n-ти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 13 EmptyВто Окт 30, 2012 9:46 pm

О, виждам, че не сте скучали. Не мога да ви смогна. Юка къде се запиля? Wink
Върнете се в началото Go down
Юка Кирена
Стражник
Стражник
Юка Кирена

Брой мнения : 67
Местожителство : Някое сенчесто и прохладно място


Flood  vol. n-ти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 13 EmptyВто Окт 30, 2012 10:07 pm

Съжалявам, скъпа, между другата ми владетелка и работата, не остава много време за тук. Но ей ме, появих се, че даже и дръпнах едно постче. Сега обаче ще лягам, че утре е нов ден. Оставям другото на теб и Джен, вярвам, че сте се уговорили за останалото. До скоро.
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 13 EmptyВто Окт 30, 2012 10:07 pm

Стига се оплаквал. Лека нощ и мерси за поста Smile Ние ще се оправим от там Smile
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Юка Кирена
Стражник
Стражник
Юка Кирена

Брой мнения : 67
Местожителство : Някое сенчесто и прохладно място


Flood  vol. n-ти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 13 EmptyВто Окт 30, 2012 10:09 pm

Тва е то, само ме използвате. Айде ше поостана, да си напиша и аз хронологията, както и да видя какво ще измъдриш.
Върнете се в началото Go down
Джейсин ал'Меари
Вречен
Вречен
Джейсин ал'Меари

Брой мнения : 35

Flood  vol. n-ти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 13 EmptyВто Окт 30, 2012 10:33 pm

Сдърпване няма, просто обсъждане. Или поне така го виждам аз. Различни мнения, различни хора - нормално да има разминавания. Very Happy

Стига по темата, обаче.

Време е да се върнем към обсъждането на нещо по-безсмислено във флууда. Или пък смислено, но не свързано с играта, щото няколко пъти ми напомниха, че това не е подходящото място и не искам да ям бой накрая Laughing
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 13 EmptyВто Окт 30, 2012 10:36 pm

Можем да говорим за пиене, музика и жени/мъже Smile Или за ужасния студ :/ Искам парно!
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Джейсин ал'Меари
Вречен
Вречен
Джейсин ал'Меари

Брой мнения : 35

Flood  vol. n-ти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 13 EmptyВто Окт 30, 2012 10:43 pm

Да бе, в тая София човек спокойно може да се превърне в ледена шушулка, егати. Преди два часа като се прибирах, съжалих, че не си нося яке върху якето. Блах. Поне тука блокът си има изолация и е що-годе топло.
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 13 EmptyВто Окт 30, 2012 10:50 pm

Ти къде си в София?
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Юка Кирена
Стражник
Стражник
Юка Кирена

Брой мнения : 67
Местожителство : Някое сенчесто и прохладно място


Flood  vol. n-ти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 13 EmptyВто Окт 30, 2012 10:51 pm

Хахаха, да живее отоплението на ток! Аз проблеми нямам! А за пиенето и жените... всичко е наред там, макар че скоро ако не си легна, може и да остана без топли завивки Enduring
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 13 EmptyВто Окт 30, 2012 10:52 pm

Някой пък тебе все едно те бие да седиш още тук...
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Юка Кирена
Стражник
Стражник
Юка Кирена

Брой мнения : 67
Местожителство : Някое сенчесто и прохладно място


Flood  vol. n-ти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 13 EmptyВто Окт 30, 2012 10:53 pm

Ми исках да видя какво ще надраскаш. Интересно е. Да видим Илейн после как ще го продулжи. Обещавам и аз по някое време да се включа достойно. Само да знаеш, че прекалено много командориш и то не в Седайски стил.
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 13 EmptyВто Окт 30, 2012 11:03 pm

Не почвай и ти, ако обичаш...

Иначе аз май е по-добре да си лягам, само каши забърквам и преча Sad
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Юка Кирена
Стражник
Стражник
Юка Кирена

Брой мнения : 67
Местожителство : Някое сенчесто и прохладно място


Flood  vol. n-ти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 13 EmptyВто Окт 30, 2012 11:04 pm

Айде ся женски цупеници не ми се гледат. Седи си на гъза и стига се прави на ощипана. Всичко ще се изясни и никой няма да си ходи, ок?
Върнете се в началото Go down
Джейсин ал'Меари
Вречен
Вречен
Джейсин ал'Меари

Брой мнения : 35

Flood  vol. n-ти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 13 EmptyВто Окт 30, 2012 11:11 pm

Няма бе, няма да си ходи никой. Аз така си говоря понякога, blame it on the wine и мрачното време. Просто ми стана супер тъпо, все едно съм форумният дебил, дето само простоти пише обикновено Laughing Ма то и такъв трябва да има, тъй че ... La La Land2

Иначе, Джен, резиденцията ми се помещава в един блок насред Меката на Образованието - Студентски град MC Pharaon
Върнете се в началото Go down
Юка Кирена
Стражник
Стражник
Юка Кирена

Брой мнения : 67
Местожителство : Някое сенчесто и прохладно място


Flood  vol. n-ти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 13 EmptyВто Окт 30, 2012 11:17 pm

Виж ся, за форумния дебил ще поспорим, момче, обикновено това си е моя пост. Laughing Въобще няма да ти пука за писането и аз пиша глупости. Сърбят ме пръстите да ползвам неща от ежедневието си, а книгите съм чел преди 10 години, като изключим новите де.

Хааа, меката на образованието, добре го каза. Аз пък съм в кварталът, който мрази София. Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Джейсин ал'Меари
Вречен
Вречен
Джейсин ал'Меари

Брой мнения : 35

Flood  vol. n-ти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 13 EmptyВто Окт 30, 2012 11:25 pm

Значи, ако си съгласен, може да си поделим позицията Laughing Когато единият го няма, другият ще поема пълните функции и обратно. Някакъв баланс да има и да не им липсваме Laughing

Иначе, да. Тука умните девойки и младежи с лопата да ги ринеш, направо. Сега над/под мен гърми дива чалга, от която разбирам само *думла-думла-де* и се обзалагам, че тая вечер няма да се спи Laughing

Но за кой квартал става дума? Щото доста хора мразят София, нали Laughing
Върнете се в началото Go down
Юка Кирена
Стражник
Стражник
Юка Кирена

Брой мнения : 67
Местожителство : Някое сенчесто и прохладно място


Flood  vol. n-ти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 13 EmptyВто Окт 30, 2012 11:35 pm

Е как бе, Люлин! Smile Ама ся вече ставам, че скоро жената ще хване някоя точилка или тиган. Айде лека нощ! Разчитам на тебе тия дни, че аз пак изчезвам по работа до края на седмицата!
Върнете се в началото Go down
Джейсин ал'Меари
Вречен
Вречен
Джейсин ал'Меари

Брой мнения : 35

Flood  vol. n-ти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 13 EmptyВто Окт 30, 2012 11:52 pm

Верно, че трябваше да се сетя за Люлин. Ех, следващия път. Айде, лека нощ и дано да няма нападения с посуда Very HappyНа линия съм, няма да могат да се отърват от мен Laughing
Върнете се в началото Go down
Юка Кирена
Стражник
Стражник
Юка Кирена

Брой мнения : 67
Местожителство : Някое сенчесто и прохладно място


Flood  vol. n-ти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 13 EmptyПон Ное 05, 2012 11:23 pm

Е браво бе, юнаци?! Какво е т'ва мартвило тук?!? Уж флууд, а 1 седмица мълчите като пукали! Срамота! Аз ли да седя тука да щипя момите по задниците и да разкрасявам мутрите на красавците?! Я малко да живнете!

Джейсин, споко, знам аз как да се спася, тя е блага по душа, ако съм в немилост знам как да си спечеля помилване Smile
Върнете се в началото Go down
Юка Кирена
Стражник
Стражник
Юка Кирена

Брой мнения : 67
Местожителство : Някое сенчесто и прохладно място


Flood  vol. n-ти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 13 EmptyПон Ное 05, 2012 11:55 pm

Между другото, да се извиня тука на шефките (жени, където и да отидеш все командват, ех...), че постовете ми са малко кратички, идеята беше за един, ама така ми изглежда по-прегледно.

Илейн, очаквам инструкции.
Върнете се в началото Go down
Тейн Риордан
Стражник
Стражник
Тейн Риордан

Брой мнения : 24

Flood  vol. n-ти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 13 EmptyВто Ное 06, 2012 5:10 pm

Здравейте. Аз малко се изгубих, но ето ме тук, готов да пиша и с пресни идеи.

Аз харесвам кратките постове, дългите също, но мисля, че има моменти в които е по-добре да кажеш нещо на някоко пъти в кратки постове, отколкото да теглиш лукуми.
Върнете се в началото Go down
Александрин Седай
Заседателка
Заседателка
Александрин Седай

Брой мнения : 203

Flood  vol. n-ти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 13 EmptyВто Ное 06, 2012 9:40 pm

Ами зависи от момента. Понякога наистина няма смисъл да пишеш километражни постове, в които няма нищо съществено.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Flood  vol. n-ти - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 13 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Flood vol. n-ти

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 13 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Колелото на Времето :: Лафче :: Свободна зона-