Колелото на Времето
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Flood vol. n-ти

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next
АвторСъобщение
Александрин Седай
Заседателка
Заседателка
Александрин Седай

Брой мнения : 203

Flood  vol. n-ти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 5 EmptyВто Окт 16, 2012 9:01 pm

Дайнин Мегтеър написа:
Ми бях същия герой,който съм и сега.Общо взето писах за кратко,но обилно,тогава бях 7ми клас и ми се налагаше да уча,за това прекъснах.Бях Вречен ли,Войн ли,вече не помня,спомням си ,че М хайл ме обучаваше,щях да ставам дори стражник на една Аейез Седай,не мога да се сетя коя,доста беше интересно,но за жалост нямах време...

ти нямаше ли един вълк на аватара или нещо подобно? Май си те спомням...

Ммм вие нещо голям разговор направихте хD
Върнете се в началото Go down
Юка Кирена
Стражник
Стражник
Юка Кирена

Брой мнения : 67
Местожителство : Някое сенчесто и прохладно място


Flood  vol. n-ти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 5 EmptyВто Окт 16, 2012 9:05 pm

Александрин Седай, така така, да свикваме, да си говорим, да се познаваме, че после няма да си играем сами, я. Мечан Пухан е казал нещо много мъдро - колкото повече, толкова повече! Никак не съм съгласен с колегата Кристофър Робин, че е глупаво мече... ич не е глупав, хитър е... Ама аре тва е др тема, днеска сме на опознавателна среща!

Дайнин за какъв ще се цаниш?
Върнете се в началото Go down
Александрин Седай
Заседателка
Заседателка
Александрин Седай

Брой мнения : 203

Flood  vol. n-ти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 5 EmptyВто Окт 16, 2012 9:06 pm

Мдам и аз съм Съгласна с Мечо Пух.

Имах предвид, че нещо много за футбол се заговорихте хD
Върнете се в началото Go down
Юка Кирена
Стражник
Стражник
Юка Кирена

Брой мнения : 67
Местожителство : Някое сенчесто и прохладно място


Flood  vol. n-ти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 5 EmptyВто Окт 16, 2012 9:16 pm

Ми трябва си, още държи влага от мача България - Дания. Макар че аз предпочитам да гледам английски футбол и от време на време по някой мач на Байерн Мюнхен Smile
Върнете се в началото Go down
Александрин Седай
Заседателка
Заседателка
Александрин Седай

Брой мнения : 203

Flood  vol. n-ти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 5 EmptyВто Окт 16, 2012 9:18 pm

предпочитам да не гледам футбол.
Върнете се в началото Go down
Юка Кирена
Стражник
Стражник
Юка Кирена

Брой мнения : 67
Местожителство : Някое сенчесто и прохладно място


Flood  vol. n-ти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 5 EmptyВто Окт 16, 2012 9:20 pm

Емиии... ти губиш Wink Айде, аз също ше отнасям възглавките, щото и батерията на лаптопа почна да пада, та трябва да търся де да го включвам. Адио Рио, спокойна нощ на всички, over and out
Върнете се в началото Go down
Александрин Седай
Заседателка
Заседателка
Александрин Седай

Брой мнения : 203

Flood  vol. n-ти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 5 EmptyВто Окт 16, 2012 9:21 pm

лекинка Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
Дайнин Мегтеър
Боец
Боец
Дайнин Мегтеър

Зодия : Capricorn
Брой мнения : 19
Години : 31
Местожителство : Мюнхен,Германия


Flood  vol. n-ти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 5 EmptyВто Окт 16, 2012 9:27 pm

Хах,вълк нямах, имах един изключително грозен мъж,приличащ на монах,държащ един меч.Каааакто и да е,мерси за пожеланията,надявам се и аз да се справя.
Върнете се в началото Go down
Калара.
Червена Аджа
Червена Аджа
Калара.

Зодия : Pisces
Брой мнения : 48
Години : 32

Flood  vol. n-ти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 5 EmptyВто Окт 16, 2012 9:29 pm

Зачетох се и пак изпуснах разговора, тц.
Май трябваше наистина да отида в отсека на Кафявата аджа Laughing
Върнете се в началото Go down
Дайнин Мегтеър
Боец
Боец
Дайнин Мегтеър

Зодия : Capricorn
Брой мнения : 19
Години : 31
Местожителство : Мюнхен,Германия


Flood  vol. n-ти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 5 EmptyСря Окт 17, 2012 8:08 pm

А между другото ако мога да питам,в кой сайт са отишли бренна и яру?И също така,какво ново може да се очаква в сайта,всмисъл прочетох увода,много ми хареса и незнам сега нещо друго да чакам ли.
Върнете се в началото Go down
Хроникьор
Хроникьор
Хроникьор
Хроникьор

Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 212
Години : 34

Flood  vol. n-ти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 5 EmptyСря Окт 17, 2012 8:15 pm

Те се преместиха в 14 депозитар, но там ако не си поканен няма ще ти изтрият регистрацията. Защото можеш да играеш, ако някой който вече е одобрен те покани при тях. Иначе админите не ти одобряват регистрацията.

Запланували сме доста интересна игра, която започва да се гради от увода нагоре. Още работим по форума, но мисля че ще си заслужава чакането. Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://sedai.bulgarianforum.net
Дайнин Мегтеър
Боец
Боец
Дайнин Мегтеър

Зодия : Capricorn
Брой мнения : 19
Години : 31
Местожителство : Мюнхен,Германия


Flood  vol. n-ти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 5 EmptyСря Окт 17, 2012 8:19 pm

Мхм,еми жалко,помня че когато аз бях тука те бяха 2ма от общо 5мата които писахме Smile.Дано сега да има повече активност.Иначе сайта без съмнение изглежда много як,историята е добре замислена,макар и още в началото.Браво за старанието,много хубаво се получава! Wink
Върнете се в началото Go down
Александрин Седай
Заседателка
Заседателка
Александрин Седай

Брой мнения : 203

Flood  vol. n-ти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 5 EmptyСря Окт 17, 2012 8:28 pm

Има още неща, които трябва да се оформят и оправят във форума. Съвсем скоро ще бъде готова новата карта за играта. Аз в момента се занимавам с част от темите с обща и основна информация. Някой неща са готови, но първо трябва да минат редакция преди да се пуснат.
Но ще се постараем скоро да сме готови с всичко^^
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 5 EmptyСря Окт 17, 2012 8:28 pm

Мррррр, няма по сладко нещо за твореца от това творчеството му да бъде оценено Smile

Иначе, надявам се да проима активни хора... за ся сме май... 4-5 човека пак... Но, всяко начало е трудно. Ако ти се сещаш за някой, който би желал да играе... Покани го... Може да му хареса наоколо Smile
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 5 EmptyСря Окт 17, 2012 10:02 pm

Между другото хора, подарявам следната авторска снимка на лично моите книги в нашата семейна библиотека (мисля, че ще ви изкефи, ако ви трябва, ползвайте я на воля, авторски права ни щъ, ако държите пишете Джен за автор):

[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Александрин Седай
Заседателка
Заседателка
Александрин Седай

Брой мнения : 203

Flood  vol. n-ти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 5 EmptyЧет Окт 18, 2012 11:46 am

Heart ох, мале джен много яка снимчица, изпълни ми сърцето.
Върнете се в началото Go down
Джейсин ал'Меари
Вречен
Вречен
Джейсин ал'Меари

Брой мнения : 35

Flood  vol. n-ти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 5 EmptyЧет Окт 18, 2012 8:08 pm

Наистина хубава колекция. Напомня ми моята, макар че в момента не ми е под ръка ;/
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 5 EmptyЧет Окт 18, 2012 8:33 pm

Smile То да беше само тази... има още 11 подобни редчета на библиотеката ни Smile

Инак, просто не знам и аз какво ме прихвана, та реших да я постна тук Smile Нека радва Smile

П.С.: Добре дошъл на новия играч Smile
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Юка Кирена
Стражник
Стражник
Юка Кирена

Брой мнения : 67
Местожителство : Някое сенчесто и прохладно място


Flood  vol. n-ти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 5 EmptyПет Окт 19, 2012 2:35 pm

Мараба хора! Много сте се умълчали. Що така? Петък е, ден на майстора, работа се свършва по-рано, а после на биричка. Повечко животец ви требе. Айде до довечера, аз отлитам на въпросната биричка, до де е топло и може да поседиш навън.
Върнете се в началото Go down
Дайнин Мегтеър
Боец
Боец
Дайнин Мегтеър

Зодия : Capricorn
Брой мнения : 19
Години : 31
Местожителство : Мюнхен,Германия


Flood  vol. n-ти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 5 EmptyПет Окт 19, 2012 7:48 pm

А как да напиша история на героя си като не знам още какво ще става с Черната кула?В смисъл,кой е Мхайл,какво е положението,фракции,особености....Или просто да му напиша някаква кратка биография без определена история,просто къде е израснал,родители и такива работи?
Върнете се в началото Go down
Александрин Седай
Заседателка
Заседателка
Александрин Седай

Брой мнения : 203

Flood  vol. n-ти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 5 EmptyПет Окт 19, 2012 7:53 pm

Значи почти съм готова с Бялата кула, според плановете днес трябваше да почна Черната кула, но понеже се разболях и ми е лошо ще я почна вероятно утре. Ще пусна неигров персонаж за М`хайл. За фракциите още го обмислям - ако имаш някакви предложения може да ми пуснеш на ЛС или ако ти трябва нещо по-специално. А иначе може да пуснеш нещо по-общо за история и после да я едитнеш или както решиш.
Върнете се в началото Go down
Дайнин Мегтеър
Боец
Боец
Дайнин Мегтеър

Зодия : Capricorn
Брой мнения : 19
Години : 31
Местожителство : Мюнхен,Германия


Flood  vol. n-ти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 5 EmptyПет Окт 19, 2012 7:57 pm

Ми по принцип бих предпочела ако имам колкото се може по-малко пръст в създаването на играта Smile Харесва ми да изграждам герой в рамките на света,затова нямам никакви предложения,каквото и да напишете за ЧК ще го спазвам и ще се водя по него.
Върнете се в началото Go down
Александрин Седай
Заседателка
Заседателка
Александрин Седай

Брой мнения : 203

Flood  vol. n-ти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 5 EmptyПет Окт 19, 2012 8:00 pm

Оке, иначе ако искаш може да не ме чакаш и да си направиш героя, пр^^
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 5 EmptyПет Окт 19, 2012 8:19 pm

Ми вече има написано, че има 3 фракции в Черната кула - едни подобни на Зелените, дето се занимават само с войнство, едни които се занимават да проучват сплитовете за Мъжката половина, а третата се занимава с политика. Може да се каже, че има и четвърта - тези, дето се обвързват с Червените и заедно ходят на места подобни на Шадар Логот да разчистват, разглеждат, проучват, правят кръгове с Червени и изпробват разни опасни неща. Може да си създадем и още една, пета, която да се опитва да създаде двигател с вътрешно горене, ако тези не ви стигат Smile Да е някаква такава, да се занимава с металообработка и инжинерство Smile

М'хаил не съм посочвала, защото не знаех дали няма някой, който желае да го играе. А за света... Разбирам идеята ти, Дайнин Мегтеър, аз (вероятно и другите) исках затова да се напише история и да се направи карта, за да знаем какво правим. Но е доста работа за 3-4 души, така че ако искаш обмисли какъв искаш да ти е героя, за да може ако искаш да има някакви подробности по-ясни за средата в която евентуално е отраснал, да знаем да ти ги дадем.

П.С.: Юка, не всички като теб си имаме всичко подредено :/ Някой хора както виждаш изчакват, ориентират се, нормално е да сме по-малко активни в началото. Да не те е хванала скука? Щото между другото и теб не те виждам да пишеш много много.
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Джейсин ал'Меари
Вречен
Вречен
Джейсин ал'Меари

Брой мнения : 35

Flood  vol. n-ти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 5 EmptyПет Окт 19, 2012 9:38 pm

Айде, да ми е честит готовият персонаж. Надявам се откъм история да е политически коректен спрямо новото разделение на държавите :]
Върнете се в началото Go down
Sponsored content


Flood  vol. n-ти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Flood vol. n-ти

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 19Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Колелото на Времето :: Лафче :: Свободна зона-