Колелото на Времето
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

Share
 

 Flood vol. n-ти

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
АвторСъобщение
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 6 EmptyПет Окт 19, 2012 10:08 pm

Браво, чудесен е! Само една забележка - Черната кула е в Кайрен, не в Кемлин. Иначе благодаря за новите факти към света ни. Все още някой мрази Седайте, както и че в библиотеката на Черната кула (втф, имат библиотека? кога успяхте бе, мъже...) не се допускат други освен Аща'ман Smile
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Джейсин ал'Меари
Вречен
Вречен
Джейсин ал'Меари

Брой мнения : 35

Flood  vol. n-ти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 6 EmptyПет Окт 19, 2012 10:18 pm

Ох, да, вярно. Аз от поправките по Редвин - през цялото време писах, че е андорец, докато не се усетя, че не е правило Laughing , забравих Кулата да я метна в Кайриен.
Що се отнася до Библиотеката ... еми, реших, че се намира на територията на Черната кула, пък нали тука във форума на разделите пише, че Вречени и бойци нямат право да стъпват на територията ѝ, докато не станат пълноправни аша'мани, ами трябва да си стоят в Тренировъчното градче. Логично е да си имат някакво подобие на библиотечка и там, но тази в същинската ЧК ми се струва, че ще е пълна с далеч по-опасни и фрапиращи знания, отколкото трябва обучаващите се да виждат, и затова е недостъпна. Така мисля, де.

едит: Благодаря за уточнението, Дженалдин и за положителната оценка на героя.
Върнете се в началото Go down
Дайнин Мегтеър
Боец
Боец
Дайнин Мегтеър

Зодия : Capricorn
Брой мнения : 19
Години : 31
Местожителство : Мюнхен,Германия


Flood  vol. n-ти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 6 EmptyПет Окт 19, 2012 10:25 pm

Хах,абе гледам,че героите ни си приличат по това желание за академично знание,добро съвпадение се получи,така по лесно могат да имат нещо общо ако решим да свързваме нишките по някое време Wink
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 6 EmptyПет Окт 19, 2012 10:28 pm

Джейсин, не знам, тва са си ваши мъжки работи Smile При нас зависи къде в библиотеката искаш да идеш, все пак Новачките и Посветените трябва да има от къде да учат Smile А иначе аз Черната кула си я представям като един огромен замък с 3 много високи кули, огромен параден двор, висока крепостна стена... Може би някъде имате и тренировъчно градче или нещо подобно на това на Стражниците в нашата си Кула... Не знам... Някой трябва да помисли за това, хахах Smile

Иначе да, малко е тежко, щото реално само айендците се наричат такива Smile Но си се справил прекрасно Smile Чак ме е яд, че не съм Червена, че да те обвържа. Щото май ще има доста да си чакам за Стражник, че човека няма време ся да пише :/ Самотно е да си тъп и упорит и да си искаш своето си Laughing

Дайнин, много е яко така, ако още един се окаже от вашата партия, може да си основете нова "аджа" подобна на Кафевите Smile Или да се присъедините към ония дето се занимават да преоткриват възможностите на Мъжката половина Smile
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Дайнин Мегтеър
Боец
Боец
Дайнин Мегтеър

Зодия : Capricorn
Брой мнения : 19
Години : 31
Местожителство : Мюнхен,Германия


Flood  vol. n-ти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 6 EmptyПет Окт 19, 2012 10:35 pm

Ще видим,време има Smile По принцип още си нямам никва идея за кво ще пиша,тъй че съм отворен за всякакви идеи,пък вече ще се решава,като се отвори официално сайта.Предупреждавам само,че поради вида на мойто обучение ще ми е изключително трудно да пиша,залят съм от информация,а и немския не ми е един от добре развитите таланти,така да се каже.Имам огромно желание да съм част от “отбора“ и се надявам това да е достатъчно за сега Smile
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 6 EmptyПет Окт 19, 2012 10:38 pm

Споко, ще ти намерим занимание Twisted Evil Повечето сме студенти, така че на всеки ще му е трудничко Smile

Ама ся ме вдъхновихте и може между задачките за работа да си оправя и аз биографията и на нереалните герой... Единственото ми притеснение е, че всички сме доста силни и красиви, хахахахах Smile Ама какво да се прави, случва се Smile
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Дайнин Мегтеър
Боец
Боец
Дайнин Мегтеър

Зодия : Capricorn
Брой мнения : 19
Години : 31
Местожителство : Мюнхен,Германия


Flood  vol. n-ти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 6 EmptyПет Окт 19, 2012 10:44 pm

E сега,специално се постарах да не съм типичния герой,като си оставих и доста място за измислици по нататък Smile
Върнете се в началото Go down
Александрин Седай
Заседателка
Заседателка
Александрин Седай

Брой мнения : 203

Flood  vol. n-ти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 6 EmptyСъб Окт 20, 2012 10:32 am

добро утро <3
Върнете се в началото Go down
Джейсин ал'Меари
Вречен
Вречен
Джейсин ал'Меари

Брой мнения : 35

Flood  vol. n-ти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 6 EmptyСъб Окт 20, 2012 1:35 pm

@ Дженалдин: Аз си го представям като малко село такова, почти градче едва ли не. Черната Кула пък е като една голяма цитадела в средата на всичко, пък около нея има зеленина, дървета и такива работи, пътеки, площадки за тренировки и големи пространства, такива оголени, където да се упражняват по-унищожителни сплитове. Сградите, където спят бойците и Вречените, са разделени в различни сгради, но помещенията за сън са общи - около шест мъже в една стая. Може някои Вречени да поискат и самостоятелни стаи, но обикновено е лукс. Иначе цялото това място е оградено от стена, до която реално се намират сградите, където живеят обучаващите се. И така.
@ Дайнин: Да, вярно, че сме такива академични типове. Може да измислим нещо да драснем заедно по-нататък.
@ Александрин: Привет, привет ^^
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 6 EmptyСъб Окт 20, 2012 4:31 pm

Ще имаме проблематика с представянето си на неща Smile Някой трябва да хване това специално да го опише. Някой наема ли се да разкаже как изглеждат Тар Валон и Кайрен днес?

П.С.: Хора, казвайте ми Джен, когато не ми се карате, моля ви Smile Ако е в играта може да е Дженалдин докато не се сближим като герой ама тук... Някак си е смущаващо Smile
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Джейсин ал'Меари
Вречен
Вречен
Джейсин ал'Меари

Брой мнения : 35

Flood  vol. n-ти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 6 EmptyСъб Окт 20, 2012 5:00 pm

Прощавай, Джен, ама един човек трудно може да разбере как да се отнася със Сестра, било то в РП, било то във флууда Laughing Опасно деликатни и обидчиви същества сте вие. Още повече, че и жени.

Що се отнася до представянето - няма да имаме проблеми. Ако кажете, че ЧК изглежда по друг начин, по другия начин ще си я представя. Нямате грижи.
Върнете се в началото Go down
Александрин Седай
Заседателка
Заседателка
Александрин Седай

Брой мнения : 203

Flood  vol. n-ти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 6 EmptyСъб Окт 20, 2012 5:04 pm

Спокойно поне във флууда няма да ви убием, ако не не харесва как ни наричате /май, май така беше хD/
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 6 EmptyСъб Окт 20, 2012 5:05 pm

Виж какво момченце, прочетох че не харесваш Аес Седай, ама ако продължиш с намеците за жените и тем подобните, накрая наистина ще се спречкаме Razz Мъж такъв, преливащ при тва Razz

По принцип нито аз, нито героят ми сме ужасни и зли Smile Ако станем такива, значи някой наистина е сбъркал много много сериозно Smile
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Александрин Седай
Заседателка
Заседателка
Александрин Седай

Брой мнения : 203

Flood  vol. n-ти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 6 EmptyСъб Окт 20, 2012 5:08 pm

Дженалдин написа:
Виж какво момченце, прочетох че не харесваш Аес Седай, ама ако продължиш с намеците за жените и тем подобните, накрая наистина ще се спречкаме Razz Мъж такъв, преливащ при тва Razz

По принцип нито аз, нито героят ми сме ужасни и зли Smile Ако станем такива, значи някой наистина е сбъркал много много сериозно Smile

На мен ще ми е интересно да те видя зла и ужасна в някое рп, ама не изтезавай горките хора във флууда с тази неочаквана страна от теб Razz
Върнете се в началото Go down
Джейсин ал'Меари
Вречен
Вречен
Джейсин ал'Меари

Брой мнения : 35

Flood  vol. n-ти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 6 EmptyСъб Окт 20, 2012 5:13 pm

Джен, очаквам всеки момент да започнеш да си дърпаш плитката, докато сумтиш заплашително, мърморейки разни неща за глави тъпкани с овча вълна Laughing

Ама недей с лошото, нали, все още ми се живее La La Land
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 6 EmptyСъб Окт 20, 2012 5:18 pm

@ Ерика:
Малко вероятно да изтезавам когото и да е Smile Човек трябва да се научи да се справя с проблемите си сам Smile Както се държат с мен така и аз се държа с другите Smile Освен това съм Зелена, мамка му, не Червена... Ние правим къде къде по-приятни неща с мъжете през по-голямата част от времето, от колкото Червените... Razz Laughing


@ Джейсин:
Aw, don't worry, baby, it' wont go like that :> You may or may not be a simple peasent boy, but still, you're a boy, I'm a Green... I would be pulling something else if you cought my attention Twisted Evil Razz

Между другото, доволно си оправих неигровите персонажи важните. По някое време ще си напиша и главната биография.

Хора, според вас мъж на 69 може ли да прави деца?
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Джейсин ал'Меари
Вречен
Вречен
Джейсин ал'Меари

Брой мнения : 35

Flood  vol. n-ти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 6 EmptyСъб Окт 20, 2012 5:28 pm

Jenn, now we're talking Laughing And by the way, I may be a peasent by birth but I am gentlemen by nature. Too Cool

По отношение на последния въпрос ... уел, ами ... по-скоро не Laughing
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 6 EmptyСъб Окт 20, 2012 5:32 pm

Тва не е хубаво. Де е младежа с медицината, той най-сигурно може да каже! Честно казано ми се иска да може, че да си имам племениче...

Иначе, спокойно, аз съм лейди и по титла и по поведение Smile Държа се прилично при всяко положение където някой може да ме види :> Най-важното е, че мразиш Сестри и още даже не си Аша'Ман... Така чеееее... За сега в това отношение нищо не е ясно Smile Но обещавам да не хапя без причина Smile
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Джейсин ал'Меари
Вречен
Вречен
Джейсин ал'Меари

Брой мнения : 35

Flood  vol. n-ти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 6 EmptyСъб Окт 20, 2012 5:39 pm

Абе, може и да успее, ама е толкова малко вероятно, че нямам думи. Но да, нека се изкаже колегата, защото вероятно разбира повече. Пък дано да случиш и да си имаш не едно, ми две.

п.с. В своя защита ще кажа, че точното определение е "презира", а не "мрази". Второто е къде-къде по-силно. Когато стана аша'ман, ще си позволя да мразя, че дотогава може да свърша твърде сходно на картинката Sadistic Pleasure
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 6 EmptyСъб Окт 20, 2012 5:43 pm

Хахах, значи да те омаяме по-скоро, че да е от "презира" да стигнем на "харесва" Smile

Айде, аз отивам да следвам примера на Юка за пиенето Smile До по-късно Smile
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Александрин Седай
Заседателка
Заседателка
Александрин Седай

Брой мнения : 203

Flood  vol. n-ти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 6 EmptyСъб Окт 20, 2012 6:22 pm

Дженалдин написа:
@ Ерика:
Малко вероятно да изтезавам когото и да е Smile Човек трябва да се научи да се справя с проблемите си сам Smile Както се държат с мен така и аз се държа с другите Smile Освен това съм Зелена, мамка му, не Червена... Ние правим къде къде по-приятни неща с мъжете през по-голямата част от времето, от колкото Червените... Razz Laughing


@ Джейсин:
Aw, don't worry, baby, it' wont go like that :> You may or may not be a simple peasent boy, but still, you're a boy, I'm a Green... I would be pulling something else if you cought my attention Twisted Evil Razz

Между другото, доволно си оправих неигровите персонажи важните. По някое време ще си напиша и главната биография.

Хора, според вас мъж на 69 може ли да прави деца?

Ам само да не забравиш, че една от заседателките ти леко ще я изместя от мястото й Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Дайнин Мегтеър
Боец
Боец
Дайнин Мегтеър

Зодия : Capricorn
Брой мнения : 19
Години : 31
Местожителство : Мюнхен,Германия


Flood  vol. n-ти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 6 EmptyСъб Окт 20, 2012 6:41 pm

Относно въпроса към мене мога да кажа със сигурност само че ако практикува 69 за жалост няма да може да направи деца,иначе би трябвало с много желание да успее Wink
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 6 EmptyНед Окт 21, 2012 1:52 am

Йеййй, ще си имат деца Теланин и Елосин Smile Мерси Smile

Ерика, те само Теланин и Елосин са ми важни, онези кукумявки за заседателки каквото искаш ги прави Smile
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Асада о` Алсенхор
Амирлински трон
Амирлински трон
Асада о` Алсенхор

Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 25
Години : 34
Местожителство : Шумен


Flood  vol. n-ти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 6 EmptyНед Окт 21, 2012 7:00 pm

Здравейте, Деца. Какви ги бъркате, докато ме няма? Very Happy

Аз, най - накрая се завърнах, така че, ако ви трябвам за нещо, знаете къде ме намерите.


Само не убивайте заседателките, онези кукумявки, поне не от първия път. Wink
Върнете се в началото Go down
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа
Дженалдин

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 35
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността


Flood  vol. n-ти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 6 EmptyНед Окт 21, 2012 10:01 pm

Привет от мен Smile Защото смехът е здраве и защото все още само тук не съм спамнала (приятелите във ФБ вече го видеха Smile ) ето нещо тематично фентъзи и модерно (заявявам желание някой ден да го филмирам)

В едни далечни (и най-вече приказни) времена, когато рицарите се сражаваха с дракони спасявайки прекрасни принцеси, не съществувала никава техническа поддръжка за потребителите. Мечовете били ковани от ковачи и, ако рицаря оставал жив, след като некачествения меч се счупвал и не можел да отсече главата на дракона, същия се връщал набивал канчето на ковача, убеждавайки го да зареже ковачницата и да я смени с манастир.

Все пак интересно би било, какво би се случило ако всеки ковач поддържаше цял щат обслужващ персонал. Е да се опитаме да си го представим…

- Отдел техническа поддръжка “Merlin, Inc”. С какво мога да ви помогна?
- Вчера си купих Ваш меч…
- Поздравления, Сър, направили сте правилен избор.
- Да ама той не работи.
- Какво искате да кажете с “той не работи”?
- Ми не сече главата на дракона.
- А Вие прочетохте ли инструкцията за експлоатация, Сър?
- Благородния рицар не е длъжен да умее да чете! Hо моя оръженосец ми я прочете два пъти на глас.
- Добре, Сър. А извадил ли сте меча от ножницата?
- Да.
- Сигурен ли сте? Бихте ли проверили, ако обичате.
- Извадил съм го бе пе… извадил съм го!
- Добре, Сър. Сега опитайте дали острието е добре наточено.
- Аууу мам…!
- Не трябваше да го правите с палец, Сър.
- Какъв палец бе да ти го на…? Пробвах с език. Аз така си опитвам и манджите.
- Виждате ли, Сър, меча е устроен малко по иначе, отколкото блюдата, които опитвате на обяд. Под “опитвам” се има в предвид…
- А бе я не ми разправяй врели некипели! НЕ съм длъжен да познавам Вашите технически термини. Аз съм потребител не хардуерен специалист. По добре кажете защто да го е… меча не работи!
- А преди това работеше ли?
- Отде да знам – купих го вчера!
- Добре, Сър. Да сте правили нещо необичайно с него?
- Hе!
- Сигурен ли сте в това?
- Ми сигурен съм, току що го извадих от ножницата.
- Не сте ли се опитвали да го заточвате сам?
- Отде накъде?
- Вие най-добре знаете, Сър. Може би сте се опитвали да вплетете в него ново заклинание?
- Не, ползвам стандартните, коите се доставят заедно с меча!
- Може би е бъг, Сър? Откога не сте си ъпдейтвали светената си вода?
- Вчера си налях последната версия!
- Ясно, Сър. Погледнете моля Ви дали на близо няма неекранирани източници на черна магия? Те могат да създадат смущения в работата на меча.
- А бе какви източници да ти го на… АЗ СЪМ В ПУСТИНЯТА!
- Hе бива да се нервирате, Сър.
- Не се нервирам, по дяволите!
- Тогава защо дишате толкова тежко?
- Защото ме гони дракон бе пе…
- А, значи, дракона е наблизо?
- Да, зад гъ… ми!
- Отлично, Сър. Дайте му слушалката ако обичате.
- А, ако ми отхапе ръката?
- Извинете, Сър, но медицинските проблеми са извън нашата компетентност.
- Следващия път ще си купя меч от “Morgana, Ltd”!
- Е добре, сър. Опишете поне, как изглежда дракона.
- Ми, един такъв жълт… с мустачки…
- Ясно. С това трябваше да започнете, Сър. Това е нелицензиран дракон, китайско менте без дигитален подпис.
- И?
- Прочетете лицензионните условия, Сър. “Merlin, Inc” не гарантира съвместимост с неСертифицирани от Merl.Inc. устройства.
- И сега какво да правя?
- Ами никога не ползвайте занапред евтини, no-name дракони, Сър.
- Абе що си не е…, той ще ме използва както е…! Ааа! Hеееее! Ааааа!..
- Сър? Сър, добре ли сте?.. При всички случаи, компания “Merlin, Inc” Ви благодари за оказаната помощ при усъвършенстването на нейните продукти!
Върнете се в началото Go down
http://jenaldin.wordpress.com/
Sponsored content


Flood  vol. n-ти - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood vol. n-ти   Flood  vol. n-ти - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 

Flood vol. n-ти

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 6 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Колелото на Времето :: Лафче :: Свободна зона-